Zadzwoń już teraz: tel. 603 791 890 lub napisz, naciskając przycisk obok

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.

  • Facebook Basic Black
  • LinkedIn Basic Black
  • Twitter Basic Black

W tym miejscu chcemy informować Państwa o najnowszych wydarzeniach związanych z naszą firmą - osiągnięciach, sukcesach, porażkach i ciekawostkach występujących w zawodzie rzeczoznawcy majątkowego.

Zaprezentujemy tu też nasze biuro, historię i otoczenie budynku, w którym pracujemy. My nie tylko wyceniamy nieruchomości, również nimi zarządzamy. W naszej ocenie mało jest w Warszawie na Żoliborzu Przemysłowym budynków równie tajemniczych i ciekawych, jak ten gdzie w przyziemiu są nasze pokoje biurowe.

 

Zakładka ta to też miejsce, gdzie publikować będziemy nasze doświadczenia i przemyślenia dotyczące różnych wycen. Spróbujemy przedstawić w usystematyzowany sposób wiedzę zdobytą na licznych szkoleniach i w trakcie sporządzania operatów.

Prosimy o wyrozumiałość, cały czas się uczymy, zdobywamy kolejne bezcenne doświadczenia - wiemy, że nie jesteśmy doskonali. To co prezentujemy jest naszym podejściem do zawodu, nie stanowi żadnego dogmatu - można z tego korzystać lub nie. Bez wątpienia będziemy wdzięczni za wszystkie uwagi kierowane pod naszym adresem.

Nasze spostrzeżenia pojawiać się będą sukcesywnie w miarę ich opracowywania. Zapraszamy zatem do okazjonalnych odwiedzin tej strony, jeżeli problematyka związana z nieruchomościami i rzeczoznawstwem majątkowym kogoś zainteresuje.

Będziemy też chcieli dodać w tym oknie możliwość zamieszczania komentarzy co powinno znakomicie ułatwić wymianę poglądów.

Pragniemy podziękować też wielu osobom, które dołożyły starań aby odkryć przed nami tajniki trudnego zawodu, jakim jest profesja rzeczoznawcy majątkowego.

Jak zostać rzeczoznawcą majątkowym

Witam wszystkich zainteresowanych, a szczególnie te osoby, które planują wykonywać niełatwy zawód rzeczoznawcy majątkowego. Będę chciał w tym miejscu opowiedzieć, jak zostałem rzeczoznawcą majątkowym w wieku 56 lat...

Czytaj dalej...

Problematyka związana z wyceną służebności przesyłu:

Służebność przesyłu została wprowadzona do kodeksu cywilnego w sierpniu 2008 roku (Ustawa Kodeks Cywilny: tekst jednolity Dz.U. z 2018 r. poz. 1025 z późn. zm.), w celu uregulowania stosunków prawnych dotyczących urządzeń przesyłowych między przedsiębiorcami przesyłowymi i właścicielami nieruchomości, na których takie urządzenia się znajdują, oraz ułatwienia dalszych inwestycji w sieci przesyłowe, gdyż służebność taka może być ustanowiona także w odniesieniu do urządzeń dopiero planowanych.

W przygotowaniu...